Manufacturer No:S34ML08G301BHV100
Manufacturer:SkyHigh Memory
Type:NAND Flash
Description:NAND Flash SLC8Gb1x3Vx80bitVLD63
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SkyHigh Memory |
| Product Category: | NAND Flash |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | BGA-63 |
| Memory Size: | 8 Gbit |
| Interface Type: | Parallel |
| Organization: | 1 G x 8 |
| Timing Type: | Asynchronous |
| Data Bus Width: | 8 bit |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 2.6 V |
| Supply Current - Max: | 35 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Packaging: | Tray |
| Active Read Current - Max: | 35 mA |
| Brand: | SkyHigh Memory |
| Product Type: | NAND Flash |
| other: | 210 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
MT29F128G08AJAAAWP-ITZ:A
Brand:Micron

MT29F2G08ABAGAWP-IT:G TR
Brand:Micron

MT29F2G08ABAGAH4-IT:G TR
Brand:Micron

MT29F1G01ABAFDWB-IT:F TR
Brand:Micron

MT29F4G08ABBFAH4-IT:F
Brand:Micron

MT29F1G01ABBFDWB-IT:F TR
Brand:Micron

TC58NVG2S0HTA00
Brand:Kioxia America

GD5F1GQ5REYIGR
Brand:GigaDevice

MT29F4G08ABBFAH4-AAT:F TR
Brand:Micron

MT29F4G08ABADAWP-AITX:D TR
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






