Manufacturer No:MT29F4G16ABBDAH4-IT:D
Manufacturer:Micron Technology
Type:NAND Flash
Description:NAND Flash SLC 4G 256MX16 FBGA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | NAND Flash |
| RoHS: | Details |
| Series: | MT29F |
| Memory Size: | 4 Gbit |
| Organization: | 256 M x 16 |
| Supply Voltage - Min: | 1.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 1.95 V |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Micron |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product: | NAND Flash |
| Product Type: | NAND Flash |
| other: | 1260 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.053487 oz |
HOT
TC58NVG2S0HTA00
Brand:Kioxia America

MT29F1G01ABAFDWB-IT:F
Brand:Micron
MT29F16G08ABACAWP-AAT:C
Brand:Micron

MT29F4G08ABADAH4-AITX:D
Brand:Micron

W25N01GVZEIG
Brand:Winbond

MT29F8G08ABACAWP-IT:C TR
Brand:Micron

W29N01HZBINA
Brand:Winbond

MT29F4G01ABAFDWB-IT:F TR
Brand:Micron

MT29F4G08ABAEAH4-ITS:E TR
Brand:Micron

MT29F8G01ADBFD12-AAT:F
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






