Manufacturer No:MT29F32G08ABCABH1-10ITZ:A
Manufacturer:Micron Technology
Type:NAND Flash
Description:NAND Flash SLC 32G 4GX8 VBGA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | NAND Flash |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | VBGA-100 |
| Series: | MT29F |
| Memory Size: | 32 Gbit |
| Interface Type: | Parallel |
| Organization: | 4 G x 8 |
| Timing Type: | Asynchronous Synchronous |
| Data Bus Width: | 8 bit |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Current - Max: | 50 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Micron |
| Maximum Clock Frequency: | 100 MHz |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product: | NAND Flash |
| Product Type: | NAND Flash |
| Speed: | 200 MT/s |
| other: | 1120 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
S34ML02G300TFI000
Brand:SkyHigh Memory

MT29F2G08ABAGAH4-AAT:G
Brand:Micron
MT29F16G08ABACAWP-AAT:C
Brand:Micron
S34ML08G301TFV100
Brand:SkyHigh Memory

TC58NVG0S3HTAI0
Brand:Kioxia America

MT29F1G01ABAFDWB-IT:F
Brand:Micron
MT29F4G08ABADAWP-AITX:D
Brand:Micron

MT29F1G01ABBFDWB-IT:F
Brand:Micron

MT29F8G08ADAFAWP-AAT:F
Brand:Micron

S35ML04G300WHI000
Brand:SkyHigh Memory
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






