Manufacturer No:MT29GZ5A5BPGGA-53IT.87J
Manufacturer:Micron Technology
Type:Multichip Packages
Description:Multichip Packages MASSFLASH/LPDDR4 8G
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | Multichip Packages |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 4 Gbit 4 Gbit |
| Series: | MT29G |
| Brand: | Micron |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Organization: | 512 M x 8 |
| Packaging: | Tray |
| Product Type: | Multichip Packages |
| other: | 1260 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Supply Voltage - Max: | 1.95 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.7 V |
| Unit Weight: | 0.118475 oz |
HOTW25M512JVBIQ
Brand:Winbond
MT29VZZZBD9GULPR-046 W.214 TR
Brand:Micron

W71NW11GBADW
Brand:Winbond

W25M512JVFIQ S
Brand:Winbond
W25M121AVEITS
Brand:Winbond

W71NW11GC1DW
Brand:Winbond
MT29GZ5A5BPGGA-046IT.87J TR
Brand:Micron

W71NW20GD3GW
Brand:Winbond

MT29C4G48MAYBBAMR-48 IT TR
Brand:Micron

MT29C4G48MAZBBAKS-48 IT
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






