Manufacturer No:S78HL512TC0BHB000
Manufacturer:Infineon
Type:Multichip Packages
Description:Multichip Packages Nor
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon |
| Product Category: | Multichip Packages |
| RoHS: | Details |
| Type: | Flash RAM |
| Memory Size: | 64 Mbit 512 Mbit |
| Package / Case: | BGA-24 |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Maximum Clock Frequency: | 166 MHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Brand: | Infineon Technologies |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Packaging: | Tray |
| Product Type: | Multichip Packages |
| other: | 2600 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
HOT
W25M512JVEIQ TR
Brand:Winbond

32EM16-M4CTX29-8AD11
Brand:Kingston

W25M512JVEIM
Brand:Winbond
W25M512JVBIM TR
Brand:Winbond

W71NW10GF3FW
Brand:Winbond
W25M512JVBIQ TR
Brand:Winbond

W71NW11GBADW
Brand:Winbond
MT30AZZZBD90TKXM-031 W.197
Brand:Micron
MT29GZ5A5BPGGA-046AIT.87J
Brand:Micron

W25M02GWZEIG
Brand:Winbond
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






