Manufacturer No:9932 060100
Manufacturer:Belden Wire & Cable
Type:Multi-Conductor Cables
Description:Multi-Conductor Cables 24AWG 7C SHIELD 100ft SPOOL CHROME
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Belden Wire & Cable |
| Product Category: | Multi-Conductor Cables |
| RoHS: | Details |
| Type: | Audio Control and Instrumentation |
| Shielding: | Shielded |
| Number of Conductors: | 7 Conductor |
| Cable Length: | 100 ft |
| Wire Gauge - AWG: | 24 AWG |
| Outside Diameter: | 6.43 mm |
| Jacket Color: | Chrome |
| Jacket Material: | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
| Stranding: | 7 x 32 |
| Voltage Rating: | 300 V |
| Brand: | Belden Wire & Cable |
| Insulation Material: | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Product Type: | Multi-Conductor Cables |
| Series: | 9932 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Cable |
| Unit Weight: | 4.500 lbs |
HOT190-038045-00
Brand:Amphenol Socapex

19122 0101000
Brand:Belden Wire & Cable

9942 060500
Brand:Belden Wire & Cable

1510C B59500
Brand:Belden Wire & Cable

882205 SL005
Brand:Alpha Wire

1501838
Brand:Phoenix Contact

8108 060100
Brand:Belden Wire & Cable

1174C SL002
Brand:Alpha Wire

10GXS12 0061000
Brand:Belden Wire & Cable
73205W 008100
Brand:Belden Wire & Cable
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






