Manufacturer No:1502206
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:Multi-Conductor Cables
Description:Multi-Conductor Cables SAC-3P-100.0-100/ 0.34
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | Multi-Conductor Cables |
| RoHS: | Details |
| Type: | Cable Ring |
| Shielding: | Unshielded |
| Number of Conductors: | 3 Conductor |
| Cable Length: | 100 m |
| Wire Gauge - AWG: | 22 AWG |
| Outside Diameter: | 3.95 mm |
| Jacket Color: | Gray |
| Jacket Material: | Polyurethane (PUR) |
| Conductor Material: | Copper |
| Voltage Rating: | 300 V |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Product Type: | Multi-Conductor Cables |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Cable |
| Tradename: | PLUSCON Field |
| Part # Aliases: | SAC-3P-1000-100/034 SAC3P1000100034 |
| Unit Weight: | 0.105822 oz |
HOT73205W 008100
Brand:Belden Wire & Cable
DPLN25 732CUT
Brand:Belden Wire & Cable

2422C SL005
Brand:Alpha Wire

2744830
Brand:Phoenix Contact

09456000340
Brand:HARTING

882204 (100FT)
Brand:Alpha Wire

9940 060500
Brand:Belden Wire & Cable

3600B/36-100
Brand:3M Electronic Solutions Division

83351E 009100
Brand:Belden Wire & Cable

83702 002100
Brand:Belden Wire & Cable
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






