Manufacturer No:902-0095-000
Manufacturer:ROBOTIS
Type:AC DC & Servo Motors
Description:AC DC & Servo Motors MX-28AR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROBOTIS |
| Product Category: | AC DC & Servo Motors |
| Voltage Rating: | 12 V |
| Length: | 50.6 mm |
| Brand: | ROBOTIS |
| Product Type: | AC DC & Servo Motors |
| Resolution: | 4096 steps / rev |
| Series: | MX |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Motors & Motor Drives |
| Type: | Actuator |
| Unit Weight: | 2.716448 oz |
HOT
TMCM-1180-TMCL
Brand:ADI Trinamic

MG16B-300-AA-00
Brand:Nidec Components

TMCM-1638-CANopen
Brand:ADI Trinamic

R88M-GP20030L-BOS2
Brand:Omron Automation and Safety

902-0086-000
Brand:ROBOTIS

DRV8251ADDAR
Brand:Texas Instruments

PD42-3-1270-CANOPEN
Brand:ADI Trinamic
R88M-GP20030H-B
Brand:Omron Automation and Safety

R88M-GP20030H
Brand:Omron Automation and Safety
TXM24IP-3DG
Brand:Applied Motion
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






