Manufacturer No:ATS627LSGTN-T
Manufacturer:Allegro MicroSystems
Type:Speed Sensors
Description:Speed Sensors TRUE 0-SPEED LOW JITTER HI-ACCURACY POS. SENSOR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Allegro MicroSystems |
| Product Category: | Speed Sensors |
| RoHS: | Details |
| Type: | Hall Effect |
| Operating Supply Current: | 7 mA |
| Maximum Output Current: | 25 mA |
| Termination Style: | Solder Pad |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Series: | ATS627 |
| Supply Voltage - Max: | 24 V |
| Brand: | Allegro MicroSystems |
| Maximum Frequency: | 20 kHz |
| Mounting Style: | Through Hole |
| Operating Supply Voltage: | 4 V to 24 V |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Product Type: | Speed Sensors |
| other: | 800 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Min: | 4 V |
HOT
3382G-1-103G
Brand:Bourns

ISM330ISNTR
Brand:STMicroelectronics

SP1-12-3
Brand:Measurement Specialties

204749-0013
Brand:Molex

AIS328DQTR
Brand:STMicroelectronics

SCL3400-D01-PCB
Brand:Murata Electronics

20011588-00
Brand:Measurement Specialties

ASM330LHBTR
Brand:STMicroelectronics

ADXL327BCPZ-RL7
Brand:Analog Devices

LIS2DUX12TR
Brand:STMicroelectronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






