Manufacturer No:2000036234
Manufacturer:Basler
Type:Modules Accessories
Description:Modules Accessories USB 30 Hub 4 Ports side by side - Hub
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Basler |
| Product Category: | Modules Accessories |
| RoHS: | Details |
| Product: | USB Hubs |
| For Use With: | Ace Dart MED Ace and Pulse camera series |
| Brand: | Basler |
| Description/Function: | USB 3.0 Hub with 4 ports |
| Dimensions: | 25.4 mm x 90 mm x 120 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 5 C |
| Operating Supply Voltage: | 12 V to 24 V |
| Product Type: | Modules Accessories |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Unit Weight: | 1.141 lbs |
HOT
HDWG31EXZSTA
Brand:Toshiba

70791
Brand:Auvidea

76000983
Brand:DIGI

70411
Brand:Auvidea

NUCIOALUWS
Brand:Intel

76002084
Brand:DIGI

1652004519
Brand:Advantech

2316402
Brand:Phoenix Contact

PPA-9001
Brand:Mide
BKCMCR1ABA
Brand:Intel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






