Manufacturer No:SDSDQEC-004G
Manufacturer:SanDisk
Type:Memory Cards
Description:Memory Cards 4GB High Endurance MicroSD Card WD/SD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | Memory Cards |
| RoHS: | Details |
| Series: | SDSDQEC |
| Product: | MicroSD Cards |
| NAND Flash Technology: | SLC |
| Memory Size: | 4 GB |
| Sustained Write: | 50 MB/s |
| Sustained Read: | 50 MB/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 15 mm x 11 mm x 1 mm |
| Brand: | SanDisk |
| Product Type: | Memory Cards |
| other: | 120 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.086896 oz |
HOT
SDSDQEC-004G
Brand:SanDisk

SDIT/8GB
Brand:Kingston

DECFX-C12DD1KCAQF
Brand:Innodisk

SDSDQAB-016G
Brand:SanDisk

MTA18ASF2G72PDZ-2G9E1
Brand:Micron
DS9093AG+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SDSDQED-032G-XI
Brand:SanDisk

SDSDQAF4-032G-I
Brand:SanDisk

SDSDQAF3-016G-XI
Brand:SanDisk

AA2.P15LHA.001EH
Brand:Apacer
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






