Manufacturer No:AT25SF128A-MHB-T
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:NOR Flash
Description:NOR Flash 128 Mbit 3.0V (2.7V to 3.6V) -40C to 85C DFN 5x6 (Tape & Reel) Single Dual Quad SPI NOR flash
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | NOR Flash |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | UDFN-8 |
| Series: | AT25SF128A |
| Memory Size: | 128 Mbit |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Active Read Current - Max: | 22 mA |
| Interface Type: | SPI |
| Maximum Clock Frequency: | 133 MHz |
| Organization: | 16 M x 8 |
| Data Bus Width: | 8 bit |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Renesas / Dialog |
| Product Type: | NOR Flash |
| other: | 6000 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.008616 oz |
HOT
MTFDDAK7T6TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micron

SDBPTPZ-256G-XI
Brand:SanDisk

AT45DQ321-SHF2B-T
Brand:Renesas / Dialog

OM8SEP41024Q-A0
Brand:Kingston

M95P08-IXMNT/E
Brand:STMicroelectronics

NRF52833-QIAA-B-R
Brand:Nordic Semiconductor
OCP0S3256Q-A0
Brand:Kingston

AT45DB321E-MWHF2B-T
Brand:Renesas / Dialog

N24C32UDTG
Brand:onsemi
SEDC600M/960G
Brand:Kingston
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






