Manufacturer No:S78HS512TC0BHB013
Manufacturer:Infineon
Type:NOR Flash
Description:NOR Flash Nor
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon |
| Product Category: | NOR Flash |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | FBGA-24 |
| Supply Voltage - Max: | 2 V |
| Active Read Current - Max: | 173 mA |
| Maximum Clock Frequency: | 166 MHz |
| Data Bus Width: | 8 bit |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Infineon Technologies |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | NOR Flash |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
MTFDDAK7T6TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micron

SDBPTPZ-256G-XI
Brand:SanDisk
SEDC600M/1920G
Brand:Kingston

OM8PGP4128P-A0
Brand:Kingston

SDCPNRY-1T00
Brand:SanDisk

SFPC320GM1AR4MT-I-7C-62R-STD
Brand:Swissbit

MIKROE-5740
Brand:Mikroe

IKKP200/16GB
Brand:Kingston

AT25DF321A-MH-Y
Brand:Renesas / Dialog

MTFDKCC30T7TGH-1BC1ZABYY
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






