Manufacturer No:SDBPNPZ-512G-XI
Manufacturer:SanDis
Type:Solid State Drives - SS
Description:Solid State Drives - SSD 512 GB 3.3V +/-5%
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | Solid State Drives - SSD |
| Series: | IX SN530 |
| Memory Size: | 512 GB |
| Product: | NVMe SSDs |
| Form Factor: | M.2 2280 |
| Configuration: | TLC |
| Interface Type: | NVMe, PCIe |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 22 mm x 80 mm x 2.38 mm |
| Sustained Write: | 1750 MB/s |
| Sustained Read: | 2400 MB/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Brand: | SanDisk |
| Product Type: | Solid State Drives - SSD |
| other: | 216 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
MTFDDAK480TGB-1BC1ZABYY
Brand:Micro

DTXM/128GB
Brand:Kingsto

MT40A1G16KH-062E AUT:E
Brand:Micro

OM8PGP4128P-A0
Brand:Kingsto

MTFDKCC7T6TGH-1BC1ZABYY
Brand:Micro

SSDPF2KE032T1N1
Brand:Solidig

DTKN/256GB
Brand:Kingsto

MTFDKBA400TFS-1BC1ZABYY
Brand:Micro

S78HS512TC0BHB013
Brand:Infineon Technologie

AT45DB641E-MHN-Y
Brand:Renesas / Dialo
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






