Manufacturer No:MTFDKBA512TFH-1BC15ABYY
Manufacturer:Micron Technolog
Type:Solid State Drives - SS
Description:Solid State Drives - SSD 3400 512GB M.2 SSD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | Solid State Drives - SSD |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 512 GB |
| Product: | NVMe SSDs |
| Form Factor: | M.2 |
| Configuration: | 3D TLC |
| Interface Type: | NVMe, PCIe |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Dimensions: | 22 mm x 80 mm x 1.35 mm |
| Sustained Write: | 5000 MB/s |
| Sustained Read: | 6600 MB/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Brand: | Micron |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Solid State Drives - SSD |
| other: | 180 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
SSDPFKKW020X7X1
Brand:Solidig

AT45DB321E-SHF-T
Brand:Renesas / Dialo

MT40A4G8NEA-062E:F
Brand:Micro

SSDPFKNU020TZX1
Brand:Solidig

IKVP50C/64GB
Brand:Kingsto
THGBMTG5D1LBAIL
Brand:Kioxia Americ

SDBPTPZ-256G-XI
Brand:SanDis

AT45DB081E-SSHN-B
Brand:Renesas / Dialo
OCP0S3128Q-A0
Brand:Kingsto

EMMC16G-IB29-70H01
Brand:Kingsto
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






