Manufacturer No:GLS85LS1002P-S-I-FZJE-TT095
Manufacturer:Greenliant
Type:Managed NAND
Description:Managed NAND 2GB SATA BGA 145b (SLC 60K) I-TEMP
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Greenliant |
| Product Category: | Managed NAND |
| RoHS: | Details |
| Series: | GLS85LS1002P |
| Type: | SATA Flash Drive |
| Memory Size: | 2 GB |
| Configuration: | SLC |
| Sustained Read: | 70 MB/s |
| Sustained Write: | 60 MB/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 14 mm x 24 mm x 1.95 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Greenliant |
| Interface Type: | SATA |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | FBGA-145 |
| Product Type: | Managed NAND |
| other: | 14 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Supply Voltage - Max: | 3.3 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.3 V |
| Tradename: | NANDrive |
| Unit Weight: | 0.546358 oz |
HOT
VTDU42XI016G-V11
Brand:Virtium
SQF-UDMS1-4G-HDC
Brand:Advantech

VTDU42PI016G
Brand:Virtium

AF32GSSGH-AACXP
Brand:ATP Electronics

VTDU41PI016G
Brand:Virtium

AF8GSMGH-AACXP
Brand:ATP Electronics

VTDU41PI008G
Brand:Virtium

SFUI008GJ1AE1TO-C-DB-2A1-STD
Brand:Swissbit

GLS85LS1016P-S-I-FZJE-TT095
Brand:Greenliant

SFUI4096J2AB1TO-I-MS-2A1-STD
Brand:Swissbit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






