Manufacturer No:SQF-UDMS1-8G-HDC
Manufacturer:Advantech
Type:Managed NAND
Description:Managed NAND SQF UDM 8G SLC HOR TYPE D (0~70 C)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Managed NAND |
| RoHS: | Details |
| Series: | SQF-UDM |
| Type: | USB Disk Module |
| Memory Size: | 8 GB |
| Configuration: | MLC |
| Sustained Read: | 30 MB/s |
| Sustained Write: | 12 MB/s |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Dimensions: | 26.5 mm x 37.8 mm x 10.6 mm |
| Brand: | Advantech |
| Connector Type: | 10-pin |
| Interface Type: | USB |
| Product Type: | Managed NAND |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 4.5 V |
HOTSQF-UDMS1-32G-HDE
Brand:Advantech

GLS85LP1001P-S-I-LBTE-ND003
Brand:Greenliant

VTDU42PI016G
Brand:Virtium

GLS85LS1032Q-S-I-LFJE-ND125
Brand:Greenliant

AF8GSMGH-AACXP
Brand:ATP Electronics

GLS85LS1008P-S-I-FZJE-ND104
Brand:Greenliant

AP-UM008GAU0ES-3TM
Brand:Apacer

SFUI4096J1AE1TO-C-GS-2AP-STD
Brand:Swissbit

SFUI016GJ2AB1TO-I-QT-2A1-STD
Brand:Swissbit

GLS85LS1008E-S-I-LBJE-ND126
Brand:Greenliant
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






