Manufacturer No:M10042040108X0PWAY
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:MRAM
Description:MRAM M10042040108X0P 4MB HIGH PERFORMANCE QSPI 108MHZ IND PLU
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | MRAM |
| RoHS: | Details |
| Series: | M1004204 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 0.75 mm |
| Length: | 6 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | MRAM |
| other: | 225 |
| Width: | 5 mm |
HOT
M10082040054X0ISAY
Brand:Renesas Electronics

MR10Q010CMB
Brand:Everspin Technologies

AS3016204-0108X0PSAY
Brand:Avalanche Technology

MR4A08BUYS45
Brand:Everspin Technologies

MR25H128APDF
Brand:Everspin Technologies

MR25H10CDF
Brand:Everspin Technologies

M10162040054X0PSAY
Brand:Renesas Electronics

MR2A08AYS35
Brand:Everspin Technologies

M3008316035NX0IBCY
Brand:Renesas Electronics

M3016316035NX0IBCY
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






