Manufacturer No:M30162040108X0IWAY
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:MRAM
Description:MRAM M30162040108X 16MB HIGH PERFORMANCE QSPI 108MHZ IND MR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | MRAM |
| RoHS: | Details |
| Series: | M3016204 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 0.75 mm |
| Length: | 6 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | MRAM |
| other: | 225 |
| Width: | 5 mm |
HOT
M10042040108X0PWAY
Brand:Renesas Electronics

M30042040054X0PWAR
Brand:Renesas Electronics

M10162040108X0IWAR
Brand:Renesas Electronics

MR4A16BCMA35
Brand:Everspin Technologies

M10042040054X0ISAR
Brand:Renesas Electronics

M10042040108X0PSAY
Brand:Renesas Electronics

AS3016204-0108X0IWAY
Brand:Avalanche Technology

M30162040108X0PSAY
Brand:Renesas Electronics

AS3016204-0108X0ISAY
Brand:Avalanche Technology

M3008316035NX0IBCY
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






