Manufacturer No:NC7SZ04L6X-L22175
Manufacturer:onsemi
Type:Inverters
Description:Inverters TinyLogic UHS Inverter
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | onsemi |
| Product Category: | Inverters |
| RoHS: | Details |
| Number of Circuits: | 1 Circuit |
| Logic Type: | TinyLogic |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.65 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SIP-6 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | onsemi |
| High Level Output Current: | - 50 mA |
| Input Type: | CMOS |
| Low Level Output Current: | 50 mA |
| Product Type: | Inverters |
| Propagation Delay Time: | 5.3 ns |
| Series: | NC7SZ04 |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Logic ICs |
HOTSN74LV273AQWRKSRQ1
Brand:Texas Instruments

SN74AXC1T45QDCKRQ1
Brand:Texas Instruments
SN74LV245ADGSR
Brand:Texas Instruments

H14T245QRSVRQ1-NT
Brand:Texas Instruments

SN74LV594ABQBR
Brand:Texas Instruments

LSF0204GU12-Q100X
Brand:Nexperia

NC7NZ17L8X-L22185
Brand:onsemi
SN74LV245ARKSR
Brand:Texas Instruments

SN74LXC1T14QDCKRQ1
Brand:Texas Instruments
74LV8T245QWRKSRQ1
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






