Manufacturer No:CLP2EA1CM24
Manufacturer:Carlo Gavazzi
Type:Liquid Level Sensors
Description:Liquid Level Sensors COND.LEVEL 2+1 FILL EMPTY PLUG
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Carlo Gavazzi |
| Product Category: | Liquid Level Sensors |
| RoHS: | Details |
| Connection Method: | Connector |
| Output Type: | Relay |
| Brand: | Carlo Gavazzi |
| Maximum Operating Temperature: | + 50 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Mounting: | DIN Rail |
| Operating Supply Voltage: | 24 V |
| Output Configuration: | DPDT |
| Product Type: | Liquid Level Sensors |
| Series: | CLP |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 28.8 V |
| Supply Voltage - Min: | 19.2 V |
| Unit Weight: | 5.291096 oz |
HOT
80609-000
Brand:Measurement Specialties

FS3000-1005
Brand:Renesas Electronics

F03-16PE-20M
Brand:Omron Automation and Safety

700670
Brand:Amphenol Casco
F03-16PE-50M
Brand:Omron Automation and Safety

LLC700D3SH
Brand:SST Sensing
F03-15-1M
Brand:Omron Automation and Safety

LS02-1A66-PA-500W
Brand:MEDER electronic (Standex)

CD34CNFLFPOT5
Brand:Carlo Gavazzi

VN2
Brand:Carlo Gavazzi
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






