Manufacturer No:10463
Manufacturer:Carclo
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories Optic 26.5mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Carclo |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Holder |
| For Use With: | Luxeon C Cree XP-C |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Carclo Technical Plastics |
| Color: | White |
| Diameter: | 29 mm |
| Height: | 14.6 mm |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Round |
| other: | 40 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.080174 oz |
HOT
2213407-1
Brand:TE Connectivity / AMP

46.485.1111.50
Brand:BJB

2-2332966-2
Brand:TE Connectivity

1474368
Brand:Phoenix Contact

4-2325807-3
Brand:TE Connectivity

C18324_ADELIA-110-ADAPTER-B
Brand:Ledil

2213401-2
Brand:TE Connectivity / P&B

46.485.1116.50
Brand:BJB

46.485.4111.50
Brand:BJB

2213831-1
Brand:TE Connectivity / AMP
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






