Manufacturer No:CL50PKQ
Manufacturer:Banner Engineering
Type:LED Lighting Fixtures
Description:LED Lighting Fixtures CL50 Pro Column Light with IO-Link; RGB Indicator; Voltage: 18-30 V dc; Environ. Rating: IP65; Colors: Multicolor; 4-pin M12 Integral QD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Banner Engineering |
| Product Category: | LED Lighting Fixtures |
| Product: | CL50 Pro Column Lights with IO-Link |
| Illumination Color: | RGB |
| Wavelength/Color Temperature: | 5700 K |
| Series: | CL50 PRO |
| Brand: | Banner Engineering |
| Height: | 69 mm |
| If - Forward Current: | 130 mA |
| Product Type: | LED Lighting Fixtures |
| other: | 1 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Vf - Forward Voltage: | 18 VDC to 30 VDC |
| Part # Aliases: | 810719 |
HOT
2200001133
Brand:Basler

515-1306-0460F
Brand:Dialight
MLPS-RT-4-0206-00-2000-0000-F
Brand:Bivar
MLPS-RT-4-0202-00-2000-0000-F
Brand:Bivar

515-1305-0750F
Brand:Dialight
PML50RYFVW
Brand:VCC
MLPS-RT-4-0304-00-2000-0000-F
Brand:Bivar
WLS15PXRGB0920DSSQP
Brand:Banner Engineering

515-1304-0313F
Brand:Dialight
WLS70ZCW600DAQM
Brand:Banner Engineering
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






