Manufacturer No:A19351PUBATN-R-A
Manufacturer:Allegro MicroSystems
Type:Speed Sensors
Description:Speed Sensors High-Performance GMR AK Protocol Wheel Speed and Direction Sensor IC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Allegro MicroSystems |
| Product Category: | Speed Sensors |
| RoHS: | Details |
| Type: | Magnetoresistive |
| Operating Supply Current: | 28 mA |
| Maximum Operating Temperature: | + 160 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Series: | A19351 |
| Supply Voltage - Max: | 24 V |
| Brand: | Allegro MicroSystems |
| Maximum Frequency: | 4 kHz |
| Operating Supply Voltage: | 24 V to 5.5 V |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Product Type: | Speed Sensors |
| other: | 4000 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Min: | 5.5 V |
HOT
59156-1-S-02-A
Brand:Littelfuse
ECP350BHAADA
Brand:TE Connectivity

U5601-000205-500PA
Brand:TE Connectivity

1203216
Brand:Phoenix Contact

T6743-40K-E
Brand:Amphenol Advanced Sensors

MTC-L4G2D-B01
Brand:MultiTech

108632
Brand:Basler
IMB02IGR
Brand:TE Connectivity / Axicom

803346
Brand:Amphenol i2s

RST-15K-230
Brand:MEAN WELL
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






