Manufacturer No:Z63000Z2910Z001Z70
Manufacturer:TDK
Type:Solenoids & Actuators
Description:Solenoids & Actuators Prototype - High Active Stack COM30S7
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Solenoids & Actuators |
| RoHS: | Details |
| Product: | Actuators |
| Type: | Piezo Actuator |
| Voltage Rating: | - 10 V to 180 V |
| Stroke: | 55 um |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 160 C |
| Length: | 7 mm |
| Series: | Multilayer Piezo Actuator |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TDK |
| Height: | 30 mm |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Open Frame/Enclosed: | Enclosed |
| Operating Force: | 2600 N |
| Product Type: | Solenoids & Actuators |
| Self Resonant Frequency: | 44 kHz |
| other: | 15 |
| Subcategory: | Solenoids & Actuators |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Width: | 7 mm |
HOT
108908
Brand:Basler
ASB160PS12
Brand:XP Power

AS7331-AQFT
Brand:ams OSRAM

1343025
Brand:Phoenix Contact

EV-RPG2-MBZ
Brand:Analog Devices

ICR-4461S
Brand:Advantech

108633
Brand:Basler

EZ08-D100-US
Brand:DIGI

040000200200
Brand:Industrial Shields

803347
Brand:Amphenol i2s
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






