Manufacturer No:B88069X1520T352
Manufacturer:TDK
Type:GDTs - Gas Discharge Tubes / Surge Arresters
Description:Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors A81-A250XSMD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors |
| RoHS: | Details |
| Series: | A81 |
| Peak Pulse Current: | 20 kA |
| DC Sparkover: | 250 V |
| Number of Electrodes: | 2 Electrode |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Failsafe Protection Y/N: | Failsafe Not Protected |
| Diameter: | 8 mm |
| Length: | 11.3 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 90 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | EPCOS / TDK |
| Insulation Resistance: | 10 GOhms |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | GDTs - Gas Discharge Tubes / Surge Arresters |
| other: | 350 |
| Subcategory: | GDTs - Gas Discharge Tubes |
| Technology: | Surge Arrester |
| Type: | 2 Electrode Surge Arrester |
| Unit Weight: | 0.052911 oz |
HOT
GTCA35-750M-R05
Brand:Littelfuse
GDT28H-150-BRP
Brand:Bourns

GDT35-23-S1-RP
Brand:Bourns

SL1021A230RF
Brand:Littelfuse

A71-H10X
Brand:EPCOS / TDK

B88069X1500S102
Brand:EPCOS / TDK

B88069X0810S102
Brand:EPCOS / TDK

B88069X2190S102
Brand:EPCOS / TDK

GTCC23-900M-R01-2
Brand:Littelfuse

SA2-7200-CLT-STD
Brand:Bourns
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






