Manufacturer No:B88069X5941T253
Manufacturer:TDK
Type:GDTs - Gas Discharge Tubes / Surge Arresters
Description:Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors 230V 25% 2A S30-A230X
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors |
| RoHS: | Details |
| Series: | S30 |
| DC Sparkover: | 230 V |
| Number of Electrodes: | 2 Electrode |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Failsafe Protection Y/N: | Failsafe Not Protected |
| Length: | 4.5 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | EPCOS / TDK |
| Height: | 2.7 mm |
| Insulation Resistance: | 1 GOhms |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | GDTs - Gas Discharge Tubes / Surge Arresters |
| other: | 2500 |
| Subcategory: | GDTs - Gas Discharge Tubes |
| Technology: | Si |
| Type: | 2-Electrode Arrester |
| Width: | 3.2 mm |
| Part # Aliases: | B88069X5941T203 |
HOT
SL1021A230RF
Brand:Littelfuse

SA2-3600-CLT-STD
Brand:Bourns
GDT28H-330-BRP
Brand:Bourns
CG790MS
Brand:Littelfuse

2020-42T-C2LF
Brand:Bourns

CG32.7L
Brand:Littelfuse

CG31.2L
Brand:Littelfuse

SL1021A200RF
Brand:Littelfuse

SG350Q
Brand:Littelfuse

GTCS25-900M-R02-2
Brand:Littelfuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






