Manufacturer No:ECS-320-CDX-2374
Manufacturer:ECS
Type:Crystals
Description:Crystals 32.000 MHz 8 pF ECX-1048B +/-10/10ppm -20 - +70C 80ohm 1.2 x 1.0 4 Pad RoHS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ECS |
| Product Category: | Crystals |
| RoHS: | Details |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 1.2 mm x 1 mm |
| Load Capacitance: | 8 pF |
| Frequency: | 32 MHz |
| Tolerance: | 10 PPM |
| ESR: | 80 Ohms |
| Drive Level: | 50 uW |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Length: | 1.2 mm |
| Width: | 1 mm |
| Height: | 0.33 mm |
| Series: | ECX-1048B |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | ECS |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | Crystals |
| Product Type: | Crystals |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Crystals |
| Type: | Quartz Crystal |
HOT
ECS-2520MV-200-CM-TR
Brand:ECS

ECS-2520MV-080-CM-TR
Brand:ECS

CX2016SA40000H0FLJG1
Brand:KYOCERA AVX

ECS-160-12-4X-GM
Brand:ECS

ECS-250-18-37B2-CWN-TR
Brand:ECS

KC3225Z26.0000C1GX00
Brand:KYOCERA AVX

ECS-384-10-47B2-CKY-TR
Brand:ECS

ECS-76.8-18-5PX-GM-TR
Brand:ECS

ECS-2520MV-500-CM-TR
Brand:ECS

ECS-2520MVLC-320-CN-TR
Brand:ECS
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






