Manufacturer No:CX3225SA20000D0PSVC1
Manufacturer:KYOCERA AVX
Type:Crystals
Description:Crystals 20MHz 8pF 3.2 x 2.5mm +/-150ppm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | KYOCERA AVX |
| Product Category: | Crystals |
| RoHS: | Details |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 3.2 mm x 2.5 mm |
| Load Capacitance: | 8 pF |
| Frequency: | 20 MHz |
| Tolerance: | 50 PPM |
| Frequency Stability: | 150 PPM |
| ESR: | 50 Ohms |
| Drive Level: | 200 uW |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 3.2 mm |
| Width: | 2.5 mm |
| Height: | 0.8 mm |
| Series: | CX3225SA |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Brand: | KYOCERA AVX |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | Crystals |
| Product Type: | Crystals |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Crystals |
| Type: | Quartz |
HOT
CX2016SA30000D0FPLG1
Brand:KYOCERA AVX
MC2520K32K7680C13ASH
Brand:KYOCERA AVX
ECS-2012MV-327KE-TR
Brand:ECS

ECS-327TXO-2012-33-TR
Brand:ECS

ECS-2520MVLC-120-CM-TR
Brand:ECS

CX2016SA54000D0FPLG1
Brand:KYOCERA AVX

ECS-480-7-33B2-CTN-TR3
Brand:ECS

KC3225Z26.0000C1GX00
Brand:KYOCERA AVX

ECS-327MV-CM-TR
Brand:ECS

ECS-480-8-33B2-CKM-TR3
Brand:ECS
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






