Manufacturer No:72V04L25JGI8
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO 4Kx9 3.3V ASYNC FIFO
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 3 V |
| Package / Case: | PLCC-32 |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 2.79 mm |
| Length: | 13.97 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 72V04 |
| other: | 450 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 11.43 mm |
| Part # Aliases: | IDT72V04L25JGI8 72V04 |
HOT
72V253L6BCG
Brand:Renesas Electronics

SN74ALVC7804-25DL
Brand:Texas Instruments

7207L15JG
Brand:Renesas Electronics

72V2111L15PFGI
Brand:Renesas Electronics

72261LA15TFGI
Brand:Renesas Electronics

72V225L10TFG
Brand:Renesas Electronics

SN74V263PZAEP
Brand:Texas Instruments

7204L15SOGI
Brand:Renesas Electronics

7208L25JGI
Brand:Renesas Electronics

7204L12JG8
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






