Manufacturer No:72V265LA10TFG
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO 16K X 18 SUPER SYNC FIFO
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 3 V |
| Package / Case: | TQFP-64 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 1.4 mm |
| Length: | 10 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 72V265 |
| other: | 80 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 10 mm |
| Part # Aliases: | IDT72V265LA10TFG 72V265 |
| Unit Weight: | 0.012720 oz |
HOT
72V265LA10TFG
Brand:Renesas Electronics

72V851L10PFG
Brand:Renesas Electronics

7208L25JGI
Brand:Renesas Electronics

7203L12JG
Brand:Renesas Electronics

72265LA10TFG
Brand:Renesas Electronics

72225LB15PFGI
Brand:Renesas Electronics

SN74ALVC7804-25DL
Brand:Texas Instruments

7205L15TPGI
Brand:Renesas Electronics

72V3670L7-5PFGI
Brand:Renesas Electronics

72V253L6BCG
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






