Manufacturer No:MB85RC256VPNF-G-JNERE1
Manufacturer:Fujitsu Semiconductor
Type:FRAM
Description:F-RAM 256kbit FRAM I2C 2.7V 5.5V - SOP8 T&R
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Fujitsu Semiconductor |
| Product Category: | F-RAM |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOP-8 |
| Memory Size: | 256 kbit |
| Interface Type: | I2C |
| Organization: | 32 k x 8 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Fujitsu Semiconductor |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 V to 5.5 V |
| Product Type: | FRAM |
| other: | 1500 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.002116 oz |
HOT
MR45V032AMAZBATL
Brand:ROHM Semiconductor

FM1808B-SG
Brand:Infineon Technologies
CY15B256J-SXE
Brand:Infineon Technologies

CY15B108QN-40LPXI
Brand:Infineon Technologies

CY15B104Q-LHXI
Brand:Infineon Technologies

MB85RS2MTYPNF-G-AWERE2
Brand:Fujitsu Semiconductor

CY15V104QN-50SXI
Brand:Infineon Technologies

FM31L278-G
Brand:Infineon Technologies

MB85RC64VPNF-G-JNERE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

MB85RS1MTPW-G-APEWE1
Brand:Fujitsu Semiconductor
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






