Manufacturer No:CY15V104QI-20LPXC
Manufacturer:Infineon
Type:FRAM
Description:F-RAM 4Mb Inrush CC FRAM 20MHzSPI 1.71-1.89V
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon |
| Product Category: | F-RAM |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | GQFN-8 |
| Memory Size: | 4 Mbit |
| Interface Type: | SPI |
| Organization: | 512 k x 8 |
| Supply Voltage - Min: | 1.71 V |
| Supply Voltage - Max: | 1.89 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Series: | CY15V104 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Infineon Technologies |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Voltage: | 1.71 V to 1.89 V |
| Product Type: | FRAM |
| other: | 490 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Tradename: | Excelon |
| Unit Weight: | 0.049020 oz |
HOTCY15B104QN-50SXI
Brand:Infineon Technologies
CY15V102QSN-108SXI
Brand:Infineon Technologies

FM25040B-GTR
Brand:Infineon Technologies
MB85RS64VYPNF-GS-AWERE2
Brand:Fujitsu Semiconductor

MB85RC16PN-G-AMERE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

MR45V032AMAZBATL
Brand:ROHM Semiconductor

FM24W256-G
Brand:Infineon Technologies

MR44V064BMAZAATL
Brand:ROHM Semiconductor

CY15E064Q-SXE
Brand:Infineon Technologies

FM24CL16B-DGTR
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






