Manufacturer No:MR44V064BMAZAATL
Manufacturer:ROHM Semiconductor
Type:FRAM
Description:F-RAM FeRAM/64Kbit 8Kb x 8 8pin SOP 3.4MHz
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROHM Semiconductor |
| Product Category: | F-RAM |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOP-8 |
| Memory Size: | 64 kbit |
| Interface Type: | I2C |
| Organization: | 8 k x 8 |
| Supply Voltage - Min: | 1.8 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | ROHM Semiconductor |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V to 3.6 V |
| Product Type: | FRAM |
| other: | 2500 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.019906 oz |
HOTCY15B256Q-SXE
Brand:Infineon Technologies
CY15V102QSN-108SXI
Brand:Infineon Technologies

CY15B104QI-20LPXC
Brand:Infineon Technologies

CY15E064J-SXA
Brand:Infineon Technologies
MB85R8M2TAFN-G-JAE2
Brand:Fujitsu Semiconductor

CY15V108QSN-108BKXI
Brand:Infineon Technologies

FM25VN10-G
Brand:Infineon Technologies

CY15B108QN-40LPXI
Brand:Infineon Technologies

FM25640B-G
Brand:Infineon Technologies
MB85RC256VPF-G-BCE1
Brand:Fujitsu Semiconductor
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






