Manufacturer No:CY15V104QN-50SXI
Manufacturer:Infineon
Type:FRAM
Description:F-RAM Excelon LP 50 MHz 8-EIAJ
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon |
| Product Category: | F-RAM |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOIC-8 |
| Memory Size: | 4 Mbit |
| Interface Type: | SPI |
| Organization: | 512 k x 8 |
| Supply Voltage - Min: | 1.71 V |
| Supply Voltage - Max: | 1.89 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | CY15V104 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Infineon Technologies |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Voltage: | 1.71 V to 1.89 V |
| Product Type: | FRAM |
| other: | 470 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Tradename: | Excelon |
HOTMB85RS1MTPNF-G-AWERE2
Brand:Fujitsu Semiconductor

FM25V20A-DGQ
Brand:Infineon Technologies
MB85R8M1TABGL-G-JAE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

MB85RS64TPN-G-AMEWE1
Brand:Fujitsu Semiconductor
CY15B102QN-50LHXI
Brand:Infineon Technologies

MB85RC64TAPNF-G-BDE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

MB85RC64TAPNF-G-BDERE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

CY15B104QSN-108LPXI
Brand:Infineon Technologies

MR45V032AMAZBATL
Brand:ROHM Semiconductor

CY15V104QSN-108LPXI
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






