Manufacturer No:MB85RC64TAPNF-G-AWERE2
Manufacturer:Fujitsu Semiconductor
Type:FRAM
Description:F-RAM 64kbit FRAM with I2C serial interface 1.8V 3V- SOP8 T&R
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Fujitsu Semiconductor |
| Product Category: | F-RAM |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Memory Size: | 64 kbit |
| Interface Type: | I2C |
| Organization: | 8 k x 8 |
| Supply Voltage - Min: | 1.8 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Fujitsu Semiconductor |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V to 3.6 V |
| Product Type: | FRAM |
| other: | 1500 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
CY15V108QI-20LPXI
Brand:Infineon Technologies

FM25V20A-DG
Brand:Infineon Technologies

CY15V116QI-20BKXC
Brand:Infineon Technologies

FM24CL16B-DGTR
Brand:Infineon Technologies

CY15B116QI-20BKXC
Brand:Infineon Technologies

CY15V102QN-50SXI
Brand:Infineon Technologies
MB85R8M2TAFN-G-JAE2
Brand:Fujitsu Semiconductor

CY15B104Q-LHXIT
Brand:Infineon Technologies

MB85RS64PNF-G-JNE1
Brand:Fujitsu Semiconductor
CY15V102QN-50SXIT
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






