Manufacturer No:GS3241-INTE3
Manufacturer:Semtech
Type:Equalizers
Description:Equalizers 3G-SDI
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Semtech |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-40 |
| Product: | Cable Equalizers |
| Data Rate: | 2.97 Gb/s |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V |
| Operating Supply Current: | 182 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | GS3241 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Semtech |
| Interface Type: | Serial |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Number of Drivers: | 2 Driver |
| Pd - Power Dissipation: | 440 mW |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Supply Voltage - Max: | 1.89 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.71 V |
| Type: | 3G-SDI Re-Timing Adaptive Cable Equalizer |
HOT
EQY-4-453+
Brand:Mini-Circuits

MAX14954ETO+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

GS3590-INE3
Brand:Semtech

EQY-5-453+
Brand:Mini-Circuits

GS3490-INE3
Brand:Semtech

GS12341-INE3
Brand:Semtech

SN75LVPE802RTJT
Brand:Texas Instruments

MAX3800UTJ+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

GS9074ACNE3
Brand:Semtech
NB7VQ1006MMNG
Brand:onsemi
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






