Manufacturer No:HPMA115C0-004
Manufacturer:Honeywell
Type:Air Quality Sensors
Description:Air Quality Sensors PARTICLE SENSOR COMPACT
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Honeywell |
| Product Category: | Air Quality Sensors |
| RoHS: | Details |
| Type: | Particle Sensor |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Brand: | Honeywell |
| Current Rating: | 80 mA |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 44 mm x 36 mm x 12 mm |
| Product Type: | Air Quality Sensors |
| Series: | HPM |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 5.2 V |
| Supply Voltage - Min: | 4.8 V |
| Tradename: | HPM |
| Unit Weight: | 13.779 lbs |
HOT
HDC1010YPAT
Brand:Texas Instruments

VQ548ZD/W
Brand:Amphenol SGX Sensortech

SHT40I-BD1B-R3
Brand:Sensirion

EC4-1000-H2
Brand:Amphenol SGX Sensortech
PS1-VOC-500-MOD
Brand:Amphenol SGX Sensortech

SGX-4NH3-100
Brand:Amphenol SGX Sensortech

MiCS-VZ-89TE
Brand:Amphenol SGX Sensortech

SGX-BLD1
Brand:Amphenol SGX Sensortech

PS1-H2-1000
Brand:Amphenol SGX Sensortech

SGX-4NO-250
Brand:Amphenol SGX Sensortech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






