Manufacturer No:DC3230A
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Power Management IC Development Tools
Description:Power Management IC Development Tools LTM4652 Demoboard Bidirectional Dual-Pha
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Power Management IC Development Tools |
| RoHS: | Details |
| Product: | Demonstration Boards |
| Type: | Voltage Regulator - Switching Regulator |
| Input Voltage: | 4.5 V to 13 V |
| Output Voltage: | 5 V |
| Tool Is For Evaluation Of: | LTM4652 |
| Series: | LTM4652 |
| Brand: | Analog Devices |
| Output Current: | 32 A |
| Product Type: | Power Management IC Development Tools |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Development Tools |
HOT
DC3186A-C
Brand:Analog Devices

LMK04368EPEVM
Brand:Texas Instruments

MAX18002WEVKIT#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

X-NUCLEO-NFC08A1
Brand:STMicroelectronics

EVK-R6401-00B
Brand:u-blox

XGM240-RB4317A
Brand:Silicon Labs
MAX96714F-BCK-EVK#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

S2GORADARBGT60LTR11TOBO1
Brand:Infineon Technologies

EV23B43A
Brand:Microchip Technology

MAX25608BEVSYS#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






