Manufacturer No:CAT93C46BVI-GT3
Manufacturer:onsemi
Type:EEPROM
Description:EEPROM EEPROM Serial 1-Kb Microwire
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | onsemi |
| Product Category: | EEPROM |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOIC-8 |
| Interface Type: | 3-Wire Microwire |
| Memory Size: | 1 kbit |
| Organization: | 128 x 8/64 x 16 |
| Supply Voltage - Min: | 1.8 V |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Maximum Clock Frequency: | 4 MHz |
| Access Time: | - |
| Data Retention: | 100 Year |
| Supply Current - Max: | 1 mA |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Active Read Current - Max: | 500 uA |
| Brand: | onsemi |
| Operating Supply Current: | 2 uA |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V to 5.5 V |
| Product Type: | EEPROM |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.002732 oz |
HOT
25LC160C-E/MS
Brand:Microchip Technology

M95512-DWDW4TP/K
Brand:STMicroelectronics

25CSM04T-I/MF
Brand:Microchip Technology

25LC080BT-I/SN
Brand:Microchip Technology

24FC512-I/SN
Brand:Microchip Technology

DS2431GA+T&R
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

AT28C010-15JU
Brand:Microchip Technology

M24256-BRMN6TP
Brand:STMicroelectronics

CAT24C08HU4I-GT3
Brand:onsemi

24VL014T/MNY
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






