Manufacturer No:IXTN210P10T
Manufacturer:IXYS
Type:Discrete Semiconductor Modules
Description:Discrete Semiconductor Modules TrenchP Channel Power MOSFETs
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | IXYS |
| Product Category: | Discrete Semiconductor Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Power MOSFET Modules |
| Type: | Trench |
| Technology: | Si |
| Vr - Reverse Voltage: | 100 V |
| Vgs - Gate-Source Voltage: | - 15 V + 15 V |
| Mounting Style: | Chassis Mount |
| Package / Case: | SOT-227-4 |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Series: | IXTN210P10 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | IXYS |
| Product Type: | Discrete Semiconductor Modules |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Discrete Semiconductor Modules |
| Tradename: | TrenchP |
| Unit Weight: | 1.058219 oz |
HOT
IXTN660N04T4
Brand:IXYS

1SMA5940BT3G
Brand:onsemi

IXFN180N15P
Brand:IXYS

IXFN140N20P
Brand:IXYS

MSC2X51SDA120J
Brand:Microchip Technology

DFA150BA160
Brand:SanRex

VS-ENM040M60P
Brand:Vishay Semiconductors

CCB032M12FM3T
Brand:Wolfspeed

VS-ENZ025C60N
Brand:Vishay Semiconductors
APT8024JLL
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






