Manufacturer No:SP3022-01ETG-NM
Manufacturer:Littelfuse
Type:TVS Diodes
Description:TVS Diodes / ESD Suppressors 5.3V 3A 20kV SOD882 Bi-dir TVS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Product Category: | TVS Diodes / ESD Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | TVS Diodes |
| Polarity: | Bidirectional |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOD-882-2 |
| Breakdown Voltage: | 6.8 V |
| Clamping Voltage: | 12 V |
| Pppm - Peak Pulse Power Dissipation: | 20 W |
| Vesd - Voltage ESD Contact: | 20 kV |
| Vesd - Voltage ESD Air Gap: | 30 kV |
| Cd - Diode Capacitance: | 0.35 pF |
| Ipp - Peak Pulse Current: | 3 A |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Littelfuse |
| other: | 10000 |
| Subcategory: | TVS Diodes / ESD Suppression Diodes |
| Tradename: | SPA |
HOT
HPZR-C50-QX
Brand:Nexperia

VS-3C16ET07S2L-M3
Brand:Vishay Semiconductors

6DFN24A-M3/I
Brand:Vishay General Semiconductor

STPSC30G12WL
Brand:STMicroelectronics

SE8D20JHM3/I
Brand:Vishay Semiconductors

SE40ND-M3/I
Brand:Vishay Semiconductors

AQ27COM-02JTG
Brand:Littelfuse

SE8D20D-M3/H
Brand:Vishay Semiconductors

TP5.0SMDJ110CA
Brand:Littelfuse

VS-3C06ET07S2L-M3
Brand:Vishay Semiconductors
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






