Manufacturer No:EPCS1SI8N
Manufacturer:
Type:ALTERA
Description:Package/Enclosure SOIC
RFQ

CLOSE
| Description | Details |
|---|---|
| Product Category | Others |
| Maximum internal frequency | 20MHz |
| Package/Enclosure | SOIC |
| Number Of Pins | 8 |
| Package/Enclosure | 4.9 x 3.9 x 1.65mm |
| length | 4.9mm |
| width | 3.9mm |
| height | 1.65mm |
| Maximum operating power voltage | 3.6 V |
| Working temperature | +85°C |
| Minimum working supply voltage | 2.7 V |
| Minimum working temperature | -40°C |
HOTVS-2EAH02-M3/H
Brand:Vishay
PESD2USB3UVT-QR
Brand:Nexperia

FFSH40120A-F155
Brand:onsemi

SE40ND-M3/I
Brand:Vishay Semiconductors

TP5.0SMDJ130CA
Brand:Littelfuse
SE12DTG-M3/I
Brand:Vishay Semiconductors

TP5.0SMDJ100A
Brand:Littelfuse

AQ27COM-02JTG
Brand:Littelfuse

SM50T39AY
Brand:STMicroelectronics

6DFN39A-M3/I
Brand:Vishay General Semiconductor
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






