Manufacturer No:IS43LQ32128A-062BLI
Manufacturer:ISSI
Type:DRAM
Description:DRAM 4G 1.06-1.17/1.70-1.95V LPDDR4 128Mx32 1600MHz 200 ball BGA (10mmx14.5mm) RoHS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ISSI |
| Product Category: | DRAM |
| RoHS: | Details |
| Type: | SDRAM - LPDDR4 |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Data Bus Width: | 32 bit |
| Organization: | 128 M x 32 |
| Memory Size: | 4 Gbit |
| Maximum Clock Frequency: | 1.6 GHz |
| Supply Voltage - Max: | 1.95 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.06 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 95 C |
| Brand: | ISSI |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | DRAM |
| other: | 136 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
MT53E128M32D2DS-053 AUT:A
Brand:Micron

MT41K64M16TW-107 AAT:J
Brand:Micron

KTDM8G4B632BGCBCT
Brand:SMARTsemi
MT40A1G16TB-062E IT:F
Brand:Micron

MT40A1G16KNR-075:E
Brand:Micron

IS46QR16256B-083RBLA2
Brand:ISSI

MT41K1G8RKB-107:P TR
Brand:Micron

MT41K128M8DA-107:J
Brand:Micron

MT53E512M32D1ZW-046 WT:B TR
Brand:Micron

KTDM2G3C818BGIEAT
Brand:SMARTsemi
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






