Manufacturer No:76000774
Manufacturer:DIGI
Type:DC Power Cords
Description:DC Power Cords DC PWR Crd-4M Comp.WR444pin to BW
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | DIGI |
| Product Category: | DC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Type: | DC Power Cord |
| Connector End A: | Plug |
| Connector End A Pin Count: | 4 Position |
| Connector End B: | No Connector |
| Connector End B Pin Count: | - |
| Cable Length: | 4 m |
| Voltage Rating: | 250 V |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | DIGI |
| Current Rating: | 3.15 A |
| Gender: | Male |
| Product Type: | DC Power Cords |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Cords |
HOT
216621-1023
Brand:Molex

P29030-M1
Brand:Amphenol SINE Systems

214755-1063
Brand:Molex

214756-1103
Brand:Molex

214756-1022
Brand:Molex

214756-1041
Brand:Molex

214756-2021
Brand:Molex

214756-1062
Brand:Molex

216622-1033
Brand:Molex

214756-1043
Brand:Molex
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






