Manufacturer No:THL 30-4823WI
Manufacturer:TRACO Power
Type:
Description:Isolated DC/DC Converters - Through Hole 30W 18-75Vin +/-15V 1A 1X1 Metal Case Regulated
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TRACO Power |
| Product Category: | Isolated DC/DC Converters - Through Hole |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | Through Hole |
| Number of Outputs: | 2 Output |
| Output Power: | 30 W |
| Input Voltage Min: | 18 V |
| Input Voltage Max: | 75 V |
| Output Voltage-Channel 1: | 15 V |
| Output Current-Channel 1: | 1 A |
| Output Voltage-Channel 2: | 15 V |
| Output Current-Channel 2: | 1 A |
| Isolation Voltage: | 1.5 kV |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 80 C |
| Length: | 25.4 mm |
| Width: | 25.4 mm |
| Height: | 10.2 mm |
| Industry: | Industrial |
| Product: | Isolated |
| Series: | THL 30WI |
| Brand: | TRACO Power |
| Input Voltage: | 18 VDC to 75 VDC |
| Packaging: | Tube |
| other: | 10 |
| Unit Weight: | 0.881849 oz |
HOTPYD20-72WS15
Brand:TDK-Lambda
TEP 150-7213UIR
Brand:TRACO Power

i7A24045A033V-003-R
Brand:TDK-Lambda

IAB0124D24
Brand:XP Power

i7A12060A008V-0F3-R
Brand:TDK-Lambda

i7A4W033A033V-003-R
Brand:TDK-Lambda
IVB0124S24
Brand:XP Power

MYRLP120015F21RE
Brand:Murata Electronics

i7A12060A008V-0C3-R
Brand:TDK-Lambda
IVB0105S05
Brand:XP Power
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






