Manufacturer No:IES0224S05
Manufacturer:XP Power
Type:
Description:Isolated DC/DC Converters - SMD DC-DC 2W Unregulated SMD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | XP Power |
| Product Category: | Isolated DC/DC Converters - SMD |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Number of Outputs: | 1 Output |
| Output Power: | 2 W |
| Input Voltage Min: | 21.6 V |
| Input Voltage Max: | 26.4 V |
| Output Voltage-Channel 1: | 5 V |
| Isolation Voltage: | 3 kVDC |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Length: | 13.2 mm |
| Width: | 8.5 mm |
| Height: | 7.25 mm |
| Product: | Isolated |
| Adjust Type: | Fixed |
| Brand: | XP Power |
| Input Voltage: | 21.6 V to 26.4 V |
| Packaging: | Tube |
| other: | 38 |
HOTIZB0305S12
Brand:XP Power

PVQ100W-O72-S15-D
Brand:CUI Inc.
IZB0348S3V3
Brand:XP Power

PVQ100W-O72-S5-D
Brand:CUI Inc.
IVB0115S12
Brand:XP Power

MYRLP080015F21RD
Brand:Murata Electronics
PYD20-72WS15
Brand:TDK-Lambda
IVB0124S05
Brand:XP Power

AE15B-UW-S15-DIN
Brand:CUI Inc.

AE15B-EW-S24-DIN
Brand:CUI Inc.
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






