Manufacturer No:MAX9392EHJ+
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Analog & Digital Crosspoint ICs
Description:Analog & Digital Crosspoint ICs Anything-to-LVDS Dual 2 x 2 Crosspoint Switches
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Analog & Digital Crosspoint ICs |
| RoHS: | Details |
| Series: | MAX9392 |
| Product: | Analog Crosspoint Switches |
| Configuration: | 2 x 2 |
| Input Type: | HSTL LVCMOS LVDS LVTTL |
| Output Type: | LVDS |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | TQFP-32 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Analog Devices / Maxim Integrated |
| Height: | 1 mm |
| Length: | 5 mm |
| Product Type: | Analog & Digital Crosspoint ICs |
| other: | 360 |
| Subcategory: | Communication & Networking ICs |
| Supply Type: | Single |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 3 V |
| Width: | 5 mm |
| Part # Aliases: | MAX9392 |
| Unit Weight: | 0.002568 oz |
HOT
TLK2201BIRCP
Brand:Texas Instruments

KSZ8081MLXCA-TR
Brand:Microchip Technology

KSZ8041NLI-TR
Brand:Microchip Technology
KTI225IT S LNNK
Brand:Intel

TLK106RHBR
Brand:Texas Instruments

NHI350AM4 S LJ3Z
Brand:Intel

KSZ8765CLXCC
Brand:Microchip Technology

DP83826IRHBT
Brand:Texas Instruments
VSC3308YKU
Brand:Microchip Technology

VSC8479YYY
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






