Manufacturer No:LM567CM/NOPB
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Communication ICs - Various
Description:Communication ICs - Various TONE DECODER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Communication ICs - Various |
| RoHS: | Details |
| Series: | LM567C |
| Product: | Tone Decoders |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Operating Supply Current: | 12 mA |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOIC-8 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Texas Instruments |
| Frequency: | 500 kHz |
| Pd - Power Dissipation: | 1.1 W |
| Product Type: | Communication ICs - Various |
| other: | 95 |
| Subcategory: | Communication & Networking ICs |
| Supply Voltage - Max: | 9 V |
| Supply Voltage - Min: | 4.75 V |
| Unit Weight: | 0.019048 oz |
HOT
TLK2201BRCP
Brand:Texas Instruments
ADIN1200BCP32Z-R7
Brand:Analog Devices

LAN9252V/ML
Brand:Microchip Technology

DP83825IRMQT
Brand:Texas Instruments

NHI350AM4 S LJ3Z
Brand:Intel

GSW140A3MC
Brand:MaxLinear

KSZ8794CNXCC
Brand:Microchip Technology

TM266DVA2
Brand:iNRCORE

14305R-500
Brand:Renesas / Dialog

VSC8572XKS-02
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






