Manufacturer No:KSZ8841-PMQLI-TR
Manufacturer:Microchip
Type:Ethernet ICs
Description:Ethernet ICs 10/100 Controller w/ 32-bit 33MHz PCI I/F
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Microchip |
| Product Category: | Ethernet ICs |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | PQFP-128 |
| Product: | Ethernet Controllers |
| Standard: | 10BASE-T 100BASE-TX |
| Number of Transceivers: | 1 Transceiver |
| Data Rate: | 10 Mb/s 100 Mb/s |
| Interface Type: | MDI MDI-X PCI |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Microchip Technology |
| Duplex: | Full Duplex Half Duplex |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Ethernet ICs |
| other: | 350 |
| Subcategory: | Communication & Networking ICs |
| Supply Current - Max: | 100 mA |
| Supply Voltage - Max: | 3.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.1 V |
HOTVSC8562XKS-14
Brand:Microchip Technology

TLK2201BIRCP
Brand:Texas Instruments

TLK2201BRCP
Brand:Texas Instruments

DP83TG720SWRHATQ1
Brand:Texas Instruments

88E1510-A0-NNB2C000
Brand:Marvell

DP83TG720SWRHARQ1
Brand:Texas Instruments

KSZ8775CLXCC
Brand:Microchip Technology

VSC8479YYY
Brand:Microchip Technology

TLK105LRHBR
Brand:Texas Instruments

VSC8211XVW
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






